Facebook Conversion

SEO OPTİMİZASYONU

SEO     

Arama Motoru Optimizasyonunun kısaltması olan SEO, dijital pazarlama için en geniş çalışmaların yapıldığı alandır. SEO ile arama motorlarında üst sırada çıkma şansı elde edersiniz. Site dışı ve site içi SEO teknikleri ile kalıcı olarak arama motorlarında üst sırada çıkabilirsiniz. İlgili kelimeler Google, yandex ve Bing gibi arama motorlarında arandığında üst sıralarda çıkmak için SEO çalışması yapmanız gerekir.

SEO, tüm dijital pazarlama alanı ile birlikte çalışmaktadır. Sitenizin internet ortamındaki otoritesini arttırmak için arama motoru pazarlaması, içerik pazarlaması ve sosyal medya pazarlaması gibi çalışmaların da yapılması gerekmektedir.  Dijital ortamda müşteri kazanmak için düzenli ziyaretçi sayınızı arttırmanız gerekir.

Arama motorlarında yer almak, sektördeki rekabetin içinde olmanıza vesile olur. Rekabette bir adım önde olmak için arama motorlarında daha üst basamaklarda yer almanız gerekir. Bu da ancak SEO çalışmaları ile mümkün olabilir. SEO çalışmaları için web tasarım hizmetlerinden destek alabilirsiniz. SEO, internet siteleri için olmazsa olmazdır. İster ticaret yapın, ister reklam tıklama başına kazanç elde edin, SEO çok büyük önem taşır.

 

Arama Motoru Optimizasyonu

Web hizmetleri arasında yer alan Arama Motoru Optimizasyonu, marka kimliği kazanmanız için göz ardı etmemeni gereken konulardan biridir. SEO olarak kısaltılan arama motoru optimizasyonu, bir internet sitesinin arama motorlarında üst sırada çıkmak için yaptıkları çalışmalara verilen isimdir. SEO e-ticaretin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Bazı durumlarda sitenize oldukça yararlı içerikler eklemenize rağmen, ziyaretçi sayısı istediğiniz potansiyele ulaşmayabilir. Bu durumda bir eksiklik olduğunu düşünebilirsiniz. Uygun bir web sitesinde site analizi ve optimizasyonu oldukça önemlidir. Sitenizin arama motorlarında görülmemesi ve ya aşağı sıralarda görülmesi, sitenize gelen ziyaretçi sayısını gözle görülür miktarda düşürür. Böyle bir durumda sitenizde bazı düzenlemeler yapmanız gerekmektedir. SEO ismi verilen yöntem ile siteniz daha yukarılara tırmanır.

WordPress ve Seo Uyumluğu

Wordpress?in avantajlarından biri de %100 SEO uyumlu olmasıdır. SEO için özel bir çaba göstermenize gerek yoktur. Eklediğiniz resimler, yazılarınız arama motorları  tarafından bulunabilir. Bu da sitenize yapılan ziyaretin artmasına neden olur.  SEO hakkında ekstra eğitimler alarak sitenizde daha yüksek verim almanız mümkündür. Wordpres ile web tasarlamanın avantajları ve faydaları bu şekilde sıralanabilir..
arayalim-foto
Numaranızı Bırakın !
arayalim-foto
Numaranızı Bırakın !

WEB YAZILIM

WEB YAZILIM
istediğiniz web projelerini veya web yazılımlarını biz sizin için baştan oluşturuyoruz.

WEB TASARIM

WEB TASARIM
Sitenizin ve logonuzun tasarımını size özgün olarak, uzman kadromuzla sanal dünyaya sunuyoruz.

E-TİCARET

E-TİCARET
Ürünlerinizi internet platformunda satabileceğiniz pazara sizin için biz çıkarıyoruz.

TEKNİK DESTEK

TEKNİK DESTEK
Sitenizi teslim ettikten sonra size destek vermeye devam ediyoruz.

WEB HOSTİNG

WEB HOSTİNG
Kendi Sunucularımızda kesintisiz web servisi sağlamaktayız.

SEO OPTİMİZASYONU

SEO OPTİMİZASYONU
Google ve Arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlayacak destek

GÜNCELLEME & BAKIM

GÜNCELLEME & BAKIM
Eski sitenizi yeni sisteme uygun içerikle değiştirip, tamamen revize ediyoruz.

E-KATALOG

E-KATALOG
Dergilerinizi internet ortamına taşıyoruz.

GOOGLE ADWORDS

GOOGLE ADWORDS
Sizleri Google adwords desteğimiz sayesinde az bütçeyle doğru müşteriye ulaştırıyoruz.

HAZIR SİSTEMLER

HAZIR SİSTEMLER
Joomla, Wordpress, Drupal Sistemlerini 1 günde kurup teslim ediyoruz.

SOSYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA
Sosyal Medya ve Reklam

MOBİL TASARIMLAR

MOBİL TASARIMLAR
Mobil web sitesi ve tasarım

GRAFİK TASARIM

GRAFİK TASARIM
Grafik Tasarım Ve Özgün Görsel Tasarımları

BİLGİSAYAR DONANIM DESTEK

BİLGİSAYAR DONANIM DESTEK
Bilgisayarlarınızın donanımsal sorunlarını çözüyoruz. Gerekli sarf malzeme desteğini sağlıyoruz..