Facebook Conversion

E-TİCARET SİSTEMLERİ

E-TİCARET

Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte, insanlar internet üzerinden alışveriş yapabilir hale geldiler. Bir çok yer gezmek ve bu şekilde satın alma işlemi yapmak yerine, insanların oturduğu yerde bilgisayar başında alışveriş yapması zamanla alışkanlık haline gelmiştir. İşletmeler bunun farkında olarak hareket etmekte, her geçen gün e-ticaret sistemine uygun internet sitelerinin sayısının arttığı gözlemlenmektedir.

Yapılan araştırmalar, e-ticaret sistemine uygun hale gelen internet sitesi sahibi işletmelerin karlılığını arttırdığını göstermektedir. Bu sayede işletmeler müşteri sayılarını arttırır ve daha fazla satış yapma şansı elde eder.

Her geçen gün yeni işletmeler kurulmakta ve e-ticaret projeleri oluşturan girişimciler ortaya çıkmaktadır. Bu direkt olarak web tasarım konusu ile alakalı bir konudur. İnternetten satış, kar elde etmek isteyen bir firma için zorunlu hale gelmiştir. Eğer sizde internetten satış yapmak istiyorsanız, ilk olarak bir site oluşturmanız gerekiyor. Bursa web tasarım firmalarından yardım alarak, bir e ticaret sitesi oluşturabilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz. Web tasarımı iyi olan siteler her zaman için bir adım öndedir. Bu nedenle profesyonel yardım almak sizi kısa süre içinde başarılı kılacaktır.

Türkiye?de Dijital Pazarlama

Yapılan araştırmalar Ülkemizde %50 oranında aktif internet kullanıcısı olduğunu göstermektedir. Bu durum güncel satış tekniklerinin değişkenliğini gösterir. Mobil pazarlama ve e-ticaret günümüzde en fazla kullanılan alışveriş yöntemleridir. Sosyal medyada daha güncel gelişmeler yapan markalar, internet seçeneğini kullanarak satışlar gerçekleştirmektedir. Geleneksel pazarlama yöntemlerinin gelişmesi ile ortaya çıkan Dijital pazarlama, pazarlamanın güncel dünyaya uyumlu hale gelmesinin sonucu belirmiştir.

E-Mail Pazarlaması

Bilinen en eski dijital pazarlama yöntemlerinden biri olan e mail pazarlama, e-ticaret sitelerinin müşterilerine yeniden satış yapabilmesi için çok büyük önem taşımaktadır. Maillerimizi çok sık etmesel bile, e mail pazarlama geri dönüşüm oranını arttıran etkenlerden biridir. Müşterilinize bilgilendirme mailleri atarak, ilgilerini çekecek ürünleri tanıtabilirsiniz. Aynı zamanda indirimdeki ürünlerinizi göstererek ziyaretçi çekmeyi başarabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Yapan En İyi Firmalar

E-ticaret Siteleri için kullanacakları internet siteleri çok önemlidir. Eğer internet üzerinden satış yapma odaklı bir şirket oluşturacaksınız. E-ticaret sitesi tasarımı yapan firmalar ile çalışmanız gerekiyor. Eğer amacınız daha çok kurumsal kimliğinizi yansıtmak ise, internet sitesi yapan firmalar ile çalışabilirsiniz. İnternet sitesinin yapımı aşamasında sürekli olarak olayı takip etmelisiniz. Bu sayede işlem sonrasında bilgi sahibi olabilir, siz de kendinizi geliştirebilirsiniz. İnternet, dünyanın en büyük alışveriş pazarıdır. Bu pazara girildiği zaman çıkılması oldukça zordur. İnternette zengin olan, ünlü olan ve başarılı olan çok sayıda insan vardır. Son dönem ünlülerine ve markalarına baktığımız zaman hepsi internetten ünlü olmuşlardır. Eğer siz de interneti iyi kullanırsanız, firmanızı ve şahsınızı çok iyi noktalara getirebilirsiniz. BU aşamada en iyi internet sitesi yapan firmalar ile ortak olarak hareket etmeniz gerekiyor.

E-Ticaret Web Siteleri

Ücretsiz ve yaygın eklentilerden biri olan WooCommerce ile internaktif ve etkin bir e-ticaret sitesi yapabilirsiniz. Bu sayede piyasada bulunan e-ticaret sitelerinin aksine herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Wordpress ile e-ticaret web sitesi tasarlamanın çok sayıda avantajlı ve faydası bulunmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web hizmetleri arasında yer alan Arama Motoru Optimizasyonu, marka kimliği kazanmanız için göz ardı etmemeni gereken konulardan biridir. SEO olarak kısaltılan arama motoru optimizasyonu, bir internet sitesinin arama motorlarında üst sırada çıkmak için yaptıkları çalışmalara verilen isimdir. SEO e-ticaretin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Web Tasarım Hizmetleri Özelikleri

İnternet reklamı, basılı materyal reklamına göre maliyet açısından oldukça karlıdır. İyi bir internet sitesi ile yapacağınız reklamı, basılı materyaller ile yapmanız durumunda hem daha az kişiye ulaşırsınız, hem de daha çok harcama yapmış olursunuz. Aynı zamanda web sitesi 24 saat açık olduğu için e-ticaret satışı yapabilir ve karlılığınızı sürekli hale getirebilirsiniz. İnternet sitesinin mesai saati için aralıkları yoktur, 24 saat size hizmet vermeye devam eder.

Web tasarımı hizmetinin, bir şirket için en önemli noktası e-ticarettir. E-ticaret günümüzün en kazançlı ve kolay ticaret yöntemidir. E-ticaret internet üzerinden alış veriş anlamına gelmektedir. Eğer satış yapan bir firmanın internet sitesi iseniz, e-ticareti kesinlikle yapmalısınız. Kısa süre içinde karlılığınızın yükseldiğini göreceksiniz. Web tasarım hizmetleri ile, arama motorlarında bulunma şansı elde edersiniz. Bu da müşteri sayınızın her geçen gün artmasına neden olur.

Web Tasarımının Etkisi

Web tasarımının insana kazandırdıklarının yanında teknoloji dünyasına da çok fazla etkisi olmuştur. Özel yazılım e-ticaret sistemleri, konu ile alakalı olarak incelenebilecek olan çok hassas bir başlıktır. E-ticaret?in, ticaretin yeni bir versiyonu olduğunu düşünürsek, bu konunun ne kadar hassas olduğunu anlayabiliriz. Aynı zamanda mobil uygulama hizmetleri, web tabanlı yazılım, kurumsak kimlik ile offline design günümüzde çok önemli konuları oluşturmaktadır. 
arayalim-foto
Numaranızı Bırakın !
arayalim-foto
Numaranızı Bırakın !

WEB YAZILIM

WEB YAZILIM
istediğiniz web projelerini veya web yazılımlarını biz sizin için baştan oluşturuyoruz.

WEB TASARIM

WEB TASARIM
Sitenizin ve logonuzun tasarımını size özgün olarak, uzman kadromuzla sanal dünyaya sunuyoruz.

E-TİCARET

E-TİCARET
Ürünlerinizi internet platformunda satabileceğiniz pazara sizin için biz çıkarıyoruz.

TEKNİK DESTEK

TEKNİK DESTEK
Sitenizi teslim ettikten sonra size destek vermeye devam ediyoruz.

WEB HOSTİNG

WEB HOSTİNG
Kendi Sunucularımızda kesintisiz web servisi sağlamaktayız.

SEO OPTİMİZASYONU

SEO OPTİMİZASYONU
Google ve Arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlayacak destek

GÜNCELLEME & BAKIM

GÜNCELLEME & BAKIM
Eski sitenizi yeni sisteme uygun içerikle değiştirip, tamamen revize ediyoruz.

E-KATALOG

E-KATALOG
Dergilerinizi internet ortamına taşıyoruz.

GOOGLE ADWORDS

GOOGLE ADWORDS
Sizleri Google adwords desteğimiz sayesinde az bütçeyle doğru müşteriye ulaştırıyoruz.

HAZIR SİSTEMLER

HAZIR SİSTEMLER
Joomla, Wordpress, Drupal Sistemlerini 1 günde kurup teslim ediyoruz.

SOSYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA
Sosyal Medya ve Reklam

MOBİL TASARIMLAR

MOBİL TASARIMLAR
Mobil web sitesi ve tasarım

GRAFİK TASARIM

GRAFİK TASARIM
Grafik Tasarım Ve Özgün Görsel Tasarımları

BİLGİSAYAR DONANIM DESTEK

BİLGİSAYAR DONANIM DESTEK
Bilgisayarlarınızın donanımsal sorunlarını çözüyoruz. Gerekli sarf malzeme desteğini sağlıyoruz..